Dlaczego my ?

ZAANGAŻOWANIE I PASJA  

W tym miejscu pragniemy przedstawić się Państwu z mniej formalnej strony , zaprezentować jacy jesteśmy jako zespół, jakie mamy wartości .

Branża, w której przestrzeni funkcjonujemy jest dla nas źródłem nieustannych wyzwań, odkrywania nowych obszarów. Jej zmienność, nieprzewidywalność powodują, że każda powierzona nam sprawa jest niepowtarzalna  i jedyna w swoim rodzaju. 

Zespół Biura Usług Spedycyjnych SPEED  tworzą ludzie , którzy przede wszystkim lubią to co robią, nasza praca jest naszą pasją. Najważniejszym dla nas celem w relacjach z Klientami jest budowanie długotrwałych więzi opartych na zaufaniu, doświadczeniu i solidnych podstawach merytorycznych.

Dajemy Państwu to z czego jesteśmy dumni : wiedzę, pasję, entuzjazm i optymizm.

Nie obiecujemy, że załatwimy wszystko - po prostu działamy !

 

KOGO ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

1. POCZĄTKUJĄCY W BIZNESIE.

Opracowaliśmy autorski program wsparcia przedsiębiorców stawiających pierwsze kroki w handlu z krajami trzecimi  . 

Jeśli choć jedną z barier powstrzymujących Państwa przed rozpoczęciem handlu międzynarodowego  były :

-  obawy przed zawiłością procedur urzędowych,

-  nieznajomość przepisów celnych,

-  nieznajomość branżowego języka angielskiego, rosyjskiego

                                                            to już przeszłość  !! Skontaktuj się z nami - przejdziemy przez to razem .

2. DOŚWIADCZENI PRZEDSIĘBIORCY.

Nasze niemal 25-letnie doświadczenie w obsłudze celnej i spedycyjnej , kompetencja i solidność potwierdzone certyfikatem upoważnionego przedsiębiorcy AEO , w połączeniu z niegasnącym entuzjazmem  stanowią dla Państwa możliwość wykorzystania naszego potencjału do zabezpieczenia działalności firmy w kwestiach związanych z cłem i transportem .

3. OSOBY PRZESIEDLAJĄCE SIĘ .

Podjęcie decyzji o opuszczeniu ojczyzny jest samo w sobie rewolucją w Państwa życiu ; podobnie - powrót do Polski po emigracji . Zmiana miejsca zamieszkania wiąże się z koniecznością zamknięcia wielu spraw w dotychczasowym miejscu pobytu. Postaramy się, aby odprawa celna była jednym z przyjemniejszych etapów tej zmiany .

4. INSTYTUCJE PUBLICZNE ( SZPITALE, JEDNOSTKI BADAWCZE , INSTYTUTY ) .

Leczenie przy użyciu najnowszych osiągnięć technologicznych, innowacyjne aparatury i urządzenia badawcze , odczynniki i preparaty niezbędne do przełomowych odkryć - to wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Formalności celne nie będą przeszkodą nie do pokonania . Nasza w tym głowa .

5. PODRÓŻNICY/EKSPEDYCJE .

Przepisy i biurokracja nie utrudnią Państwu zdobycia kolejnych szczytów,  biegunów , oceanów . Organizacja wyprawy to często miesiące przygotowań , z nami odprawa celna będzie ledwo zauważalną chwilą.

6. TARGI .

Pozostajemy do Państwa dyspozycji podczas wielu  imprez targowych odbywających się w Gdańsku . 

7. KONKURENCJA . 

Z wielką przyjemnością nawiązujemy współpracę z innymi firmami działającymi w branży. Jesteśmy lojalni, a Wasz Klient jest dla nas nietykalny. Jeśli sezon urlopowy, spiętrzenie pracy albo przejściowe zawirowania kadrowe sprawiają, że macie chwilowy kłopot z terminową realizacją odpraw celnych we własnym zakresie - chętnie Was wesprzemy. Czasowa  realizacja odpraw to świetna alternatywa na `gorące ` lub `trudne ` chwile. Równie ochoczo nawiążemy stałą współpracę , na wspólnie ustalonych warunkach. 

8. ? .

Lubimy trudne sprawy, a one lubią nas .